Bursa Test ve Yapı Laboratuvarı

Bursa Beton Delme

Karot makinası inşaat sektöründe kullanılan bir makinadır. Beton delme işlemi sırasında karot makinası kullanılmaktadır. Çeşitli makinalarla, yapılarda karot makinası yardımı ile delik açılması işine beton delme denir. Karot ile beton delme yöntemi, uygulanması en kolay ve en pratik yöntemlerdendir. Beton delme işlemi çok iyi karot makinası kullanabilen ustalar tarafından yapılmaktadır. Beton delme işleminde önce, işlem yapılacak yerde aplikasyonun yapılması, yanlış bir uygulama yapılmaması açısından daha sağlıklı olacaktır. Karot makinası çok iyi sabitlenmeli ve titreşimi önlemek açısından çok önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle bugün karot makinesi ile uygun aparatlar kullanılarak 4m derinliğe kadar beton delebilmekteyiz. Karot makinası su ile çalışmaktadır.


Beton Delme Niçin Yapılır?

Karot beton delme işlemi titiz bi şekilde yapılmalıdır. Böylelikle betona zarar verilmemiş olur. Karot makinası ile beton delme işlem sırasında kullanılan makina uçları çok önemlidir. Karot makina ucu yanlış kullanıldığında beton delme sırasında ciddi zararlar vermekte, çok fazlasıyla ses yapaktadır. Karot beton delme ucu doğru kullanıldığında etrafa ve çevreye zarar vermez ve ses yapmamaktadır. Bu nedenle karot makinası profesyonel uzman kip tarafından yapılmalıdır. Karot beton delme işlemi inşaat sektöründe çok tercih edilen hale gelmiştir.

Beton Delme Nasıl Yapılır?

Karot makinası beton delme ve betona şekil vermek için de kullanmaktayız. Eski uygulamalara göre beton delme işlemi uzun zaman almaktaydı. Karot beton delme işlemi kısa sürede olmakta ve zaman kazanımında da yardımcı olmaktadır. Karot makinası ile sadece beton delme değil her türlü kaya ve mermeri de delmek, kesmek mümkündür. Sadece delinecek olan alanın türüne göre, uygun karot uçları özen ile kullanılmalıdır. Beton kesme makinasının kullanılmadığı yerlerde, karot makinası kullanılmalı ve yan yana delikler açılarak tıraşlama yöntemiyle istenilen ebatlarda beton delme işlemi yapılmaktadır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında, havalandırma delikleri, pencere yeri açılımında da karot makinası kullanılmaktadır. Değişik markalarda karot makinaları mevcuttur bu yüzden beton delme kapasiteleri, karot makina uçları delinecek alana göre en uygunu kullanılmalıdır. Karot beton delme ve bir çok işlemde kullanılan çok özel ve değerli bi makinadır.

Karot makinası kullanımı oldukça yorucu ve zor bir makinadır. Özen ve dikkat gerektirmektedir. Uzun yıllar karot makinası kullanan ustaların yanında staj görüp, gözlemleyip iyi eğitim alıp o şekilde kullanılmalıdır. Karot beton delme işlemi oldukça özen gösterilmesi gereken bi işlem olmakla birlikte, çalıştığımız işinde uzman ekibimiz ile sorunsuz, kusursuz ve de hatasız bir şekilde yapmaktayız. Firmamız olarak karot beton delme ustalarımız işinde saygınlık kazanmış, donanımlı olmalarına özen göstermekteyiz. Karot beton delme işleminde firmamız olarak işimizde en iyi olduğumuzu ve hassas olduğumuzu iddia ediyoruz. Bursa Karot Beton Delme olarak her konuda siz değerli müşterilerimizin yanında olduğumuzun garantisini verdiğimizi bilmenizi isteriz.


Neden Bursa Karot Uzmanı?

GÜVENLİ

Bursa Karot Uzmanı çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır.

Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.

BAŞARILI

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir.

Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.


KALİTE ODAKLI

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Bursa Karot Uzmanı kalitenin adresidir.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.

– Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.

– İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi.

– Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak.

– Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.

– Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.Hemen Ara