Bursa Test ve Yapı Laboratuvarı

Bursa Karotçu

Karotçuluk son zamanlarda adı sıkça dillendirilen ve ihtiyaç duyulan bir meslek haline geldi. Karotçuya bu kadar ihtiyaç duyulmasının sebeplerinden biriside Kentsel dönüşümdür. Karot ile ilgili çalışmalar ilk olarak Almanlar tarafından gerçekleştirilmiştir.

Almanlar betondan numune almak için araştırmalar sonucunda, şimdilerde karot makineleri olarak adlandırdığımız makineyi icat etmişlerdir. Hiçbir şekilde darbe vermeden, demir donatılı ve donatısız zeminde, 45º- 90º lık açılarla , Q20 çap Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Sonuç itibariyle karot kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, makineleri ve uygulamaları akla gelmektedir. Karot kelimesi İngilizce’de havuç kelimesine karşılık gelmektedir. Kavram olarak Core Drill olarak adlandırılır.


Duvar Kesme İşlemi

Demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz hasarsız, tahribatsız sulu sistem hidrolik raylı, uzaktan kumandalı yatayda ve dikeyde kalıp gibi beton kesme özelliğine sahiptir. Beton Kesme İşlemi

Bursa Beton kesim işleri firmamız personelince hidrolik beton kesme makineleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapınızda sonradan yapmak istediğinin değişikliklerden birisi yeni bir kapı açmak ya da pencere boşluğu açmak gibiyse doğru firmayla çalışmanız çok önemli. Firmamız 1.kalite hidrolik karot ve beton kesme makineleriyle yerinize gelerek kesilecek alan dışına zarar vermeden kesim işlemi uygulanmaktadır.


Firmamız beton kesimi yapacağı alanda işe başlamadan önce fizibilite çalışması yaparak kesim yapılacağı alanın derinliği, yataylığı, demir donatılmış olması işin zaman ve fiyatını değiştirecek etkenlerdendir.


Neden Bursa Karot Uzmanı?

GÜVENLİ

Bursa Karot Uzmanı çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır.

Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.


BAŞARILI

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir.

Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.KALİTE ODAKLI

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Bursa Karot Uzmanı kalitenin adresidir.

Amacımız Para Değil Sizi Kazanmak

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.

– Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.

– İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi.

– Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak.

– Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.

– Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.


Hemen Ara